|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Biscuit, Cake, Pizza, Bread, Commercial |
| Power Source: | Electric, Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | HEO-09 |
| Dimensions (mm) | 670*650*470mm |
| Volts | 220V/50Hz |
| Power | 4.5KW |
| N/W | 36.5kg |
| G/W | 47kg |
| Temperature | 50-300°C |
| Paking Size | 710*690*510mm |
| Capacity | 4-layers |
| Tray size | 318*440mm*4pcs |
4 layers of aluminum baking tray,
Exquisite edge grinding process, easy to enter and exit
Spray painted aluminum plate, can be customized according to their favorite color


Q1: How long is your Warranty?
Miss Hannah