|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Support |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | HMB-9D |
| Name | New microcomputer luxury Electric Oven |
| Capacity | 3-Deck 9-Tray |
| Main Material | Stainless Steel |
| Power Source | Electric |
| Dimensions | 1760*900*1800mm |
| Packing Size | 1810*960*1820mm |
| Net Weight | 360kg |
| Gross Weight | 385kg |
| Power | 24KW |
| Classcation | Elelctric Baking Oven |
| Application | Bakery,Hotel,Restaurant |
| MOQ | 1 SET |
| Warranty | 1 Year |
| Place Of Original | China |
Independent temperature control from top to bottom, multi-stage baking mode
The upper heating pipe heats independently, the lower heating pipe heats independently, and the upper and lower pipes work in three modes at the same time, which can more deliciously cook according to the ingredients




Q1: How long is your Warranty?