| Customization: | Available |
|---|---|
| Ice shape: | Tube |
| Control: | Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Dimension | 415*460*750mm |
| Ice cube size | 23*23*23mm |
| Daily production | 20kg/24H |
| Ice Storage Capacity | 8kg |
| Refrigerant | Air Cooling |