|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Biscuit, Cake, Pizza, Bread, Commercial |
| Power Source: | Electric, Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | FCP8T |
| Dimensions | 950*905*740mm |
| Volts | 3N-380V/220-240V |
| Power | 10KW |
| warranty | 1 Year |
| Paking Material | Carton |
| Temperature | 50-350°C |
| Paking Size | 990*940*780mm |
| Application | Pizza |
| Place Of Origin | China |


Q1: How long is your Warranty?
Miss Hannah