|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Biscuit, Cake, Pizza, Bread, Commercial |
| Power Source: | Other, Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | HEO-02E |
| Dimensions (mm) | 920*815*600mm |
| Volts | 220V/50Hz |
| Power | 6KW |
| Power Source | Electric |
| Application | Bakery |
| Temperature | 50-300°C |
| Paking Sizex | 960*870*640mm |
| Capacity | 4-layers |
| Material | Stainless Steel |


Q1: How long is your Warranty?
Miss Hannah