|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Biscuit, Cake, Pizza, Bread, Commercial |
| Power Source: | Other, Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | EB-620 |
| Dimensions (mm) | 865*715*450mm |
| Volts | 220V/50Hz |
| Power | 3KW |
| warranty | 1 Year |
| Paking Material | Carton |
| Temperature | 50-300°C |
| Paking Size | 900*750*490 mm |
| Application | Bakery |
| Material | Stainless Steel |


Q1: How long is your Warranty?
Miss Hannah