| Customization: | Available |
|---|---|
| Ice shape: | Tube |
| Control: | Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Size | 530*600*880mm |
| Ice cube size | 13*13*13mm |
| Daily production | 90kg/24H |
| Ice Storage Capacity | 40kg |
| Refrigerant | Air Cooling |