|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Free Parts |
| Warranty: | 1 Years |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Commercial electric meat grinder machine mincing machine price |
| model | TT-22 |
| dimensions | 410*240*450mm |
| power | 1200W |
| voltage | 220V/50HZ |
| productivity | 220Kg/h |



