|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Biscuit, Cake, Pizza, Bread, Commercial |
| Power Source: | Electric, Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | FCP03 |
| Dimensions (mm) | 685*655*352mm |
| 220-240V | |
| Power | 2.5KW |
| warranty | 1 Year |
| Paking Material | Carton |
| Temperature | 50-350°C |
| Paking Size | 720*690*390mm |
| Application | Pizza |
| Place Of Origin | China |


Q1: How long is your Warranty?
Miss Hannah